Bingöl’de 13 yaşındaki kız çocuğu kaçırıldı

8465
13.yaşındaki kızı kaçıran “Muhammed Çamuka’nın ise bir çok kaynak “Korucu” olduğunu belirtiyor.

BİNGÖL- Bingöl Yenişehir mahallesindeki 100.yıl İlköğretim okulu önünden 8. sınıf öğrencisi kız çocuğunun Muhammed Çamuka isimli şahıs tarafından kaçırıldığı ortaya çıktı.

100.yıl İlk öğretim okulu önünden siyah bir araçla kız çocuğunun kaçırıldığını gören yurttaşların durumu kız çocuğunun ailesine bildirmesi üzerine polise haber verilerek arama çalışmalarına başlandı. Okul önündeki kamera görüntülerini inceleyen polisler küçük kız çocuğunun Muhammed Çamuka tarafından okul önünden siyah bir araca bindirilerek kaçırıldığını tespit etti.

Muhammed Çamuka’nın Bingöl Merkeze bağlı bir köyde ikamet ettiği ve evli olduğu bildirildi. Kimi kaynaklar ise Korucu olduğunu iddia ediyor.

POLİS’LE  ANLAŞTILAR

Ekipler M.C.nin kara saplanan aracına köy yolunda tespit etti ancak Muhammed Çamuka ve kaçırdığı kız çocuğu bulanamadı . Daha sonra polisi arayan M.C. kız çocuğunu bırakacağını söyledi.

Muhammed Çamuka alıkoyduğu küçük kızı dün (09.02.2018) Bingöl Merkeze bağlı uydukent mahallesine bırakarak polisleri aramasıyla kız çocuğunun ailesi polislerle birlikte kız çocuğunu bırakıldığı uydukent mahallesinden alarak hastaneye götürdü.

MUHAMMED ÇAMUKA’YI GİZLİYORLAR

Bingöl’de olayların daha fazla duyulmaması için; 100.Yıl ilköğretim Okulunda 13.yaşındaki kız çocuğunu kaçıran Muhammed Çamuka adlı şahıs devletin özel mkanlarından yararlanarak  Gürcistan’a kaçtığını iddia etti. Sosyal medya’da kendisine ifşa edenleri de tehdit etti.

Sosyal medya hesaplarından kendisini ülkücü ve koruyucu olarak tanımlayan Muhammed Çamuka’nın  şu an nerede olduğu bilinmiyor.

İLGİLİ HABER: 

Nejla Atakan / BHA / BİNGÖL